27 lutego 2024 roku społeczność Pokemon na całym świecie świętowała Dzień Pokemona. To coroczne wydarzenie upamiętnia premierę gier Pokémon Red & Green w Japonii w 1996 roku. The Pokémon Company tradycyjnie wykorzystuje ten dzień do prezentacji nowych treści i aktualizacji dla swoich fanów. Tegoroczny stream na żywo nie był wyjątkiem, oferując mnóstwo ekscytujących ogłoszeń dotyczących różnych tytułów Pokémon.

Rajdy Tera dla potężnych weteranów

Przygotuj się na sprawdzenie swoich umiejętności w starciu ze znajomymi twarzami! Gry Poemon Scarlet & Violet organizują specjalne wydarzenie z trzema 7-gwiazdkowymi rajdami Tera, zaczynając od Venusaura 28 lutego 2024 r. Następnie pojawią się potężny Charizard i Blastoise, a wszystkie bitwy odbędą się do 17 marca. To szansa na dodanie do swojej drużyny tych potężnych Pokémonów z unikalnymi typami Tera!

Dołącz do współpracy Pokémon Go i anime „Horyzonty”

Od 5 do 11 marca 2024 r. trenerzy Pokemon Go mogą wziąć udział w specjalnym wydarzeniu inspirowanym nowym anime „Horyzonty”! To święto oznacza pojawienie się uroczego Charcadeta i zupełnie nowego Pikachu w stylowej czapce Kapitana. Nie przegap ich obu podczas tego limitowanego wydarzenia!

Zasypiaj w towarzystwie legend

Uwaga wszyscy miłośnicy snu! Aplikacja do monitorowania snu, Pokémon Sleep, wita legendarne trio: Entei, Raikou i Suicune! Zaczynając od elektrycznego Raikou w marcu 2024 r., te potężne Pokémony będą czekały na odkrycie podczas monitorowania twojego snu.

Pokémon Masters EX świętuje nowymi drużynami

Z okazji 4,5-letniej rocznicy, Pokémon Masters EX wprowadza ekscytujące nowe zespoły! Przygotuj się do walki u boku Geeta i Glimmory od 28 lutego, a następnie z kultowym duetem Silver i Tyranitar 1 marca. Sygna Suit Gladion i Magearna również dołączają do zabawy, dając Ci jeszcze więcej możliwości budowania drużyny.

Monety Gimmighoula i nie tylko w Pokemon Cafe Remix

Darmowa gra logiczna Pokemon Cafe Remix serwuje nową zawartość wraz z wprowadzeniem nagród w postaci monet Gimmighoul. Ubierz personel kawiarni w ekscytujące nowe stroje i powitaj w swojej drużynie potężne legendy, Koraidona i Miraidona!

Miraidon dołącza do Pokémon Unite, a to nie wszystko!

Popularna gra MOBA, Pokémon Unite, powitała w swoim składzie Miraidona! Gracze mogą również spodziewać się Falinksa dołączającego do bitwy w kwietniu, podczas gdy ognisty Ceruledge pojawi się w późniejszym terminie. Nie przegap limitowanej czasowo oferty na kod POKEDAY24, aby otrzymać 3-dniową licencję na Miraidona i potężny emblemat wzmocnienia!

Nowy sposób na kolekcjonowanie: Pokemon Trading Card Pocket

Przygotuj się na kolekcjonowanie kart w podróży! Pokemon Trading Card Pocket to zupełnie nowe mobilne doświadczenie, które zostanie uruchomione w 2024 roku. Ta gra pozwala graczom na wirtualne otwieranie paczek, handel z przyjaciółmi, a nawet na ekscytujące bitwy karciane.

Wielki powrót Pokemon Legends

Przygotuj się na podróż w czasie! Argumentem za tym, że największym odkryciem Dnia Pokémon była zapowiedź gry Pokemon Legends: Z-A. Chociaż szczegóły pozostają niejasne, a data premiery jest zaplanowana na 2025 rok, ta wiadomość z pewnością ucieszyła fanów, którzy pokochali opartą na eksploracji rozgrywkę Pokemon Legends: Arceus.

Dla tych, którzy przegapili transmisję na żywo, wideo Pokemon Day Presents 2024 jest dostępne online. Nie przegap żadnych szczegółów i dołącz do trwających dyskusji z innymi fanami Pokémonów!

Zaznacz w kalendarzu datę następnej przygody

Pamiętaj, że Dzień Pokémon zawsze przypada na 27 lutego, upamiętniając premierę Pokemon Red & Green. Oznacza to, że będziemy musieli.

źródło: bigbaddice.pl