Play It Cool Guys zagłębiają się w tropy gatunku bishounen, pytając się co sprawia, że ​​jego bohaterowie wydają się tak nieskazitelni? Mogłoby się wydawać, że każdy ma anielską urodę i talent,  wszystko robi perfekcyjnie. Wydają się tak wyluzowanym i obojętni na to, co myślą o nich inni ludzie, idealny bishounen , wymaga dużo planowania, przemyśleń i praktyki. Pokaz pozwala spojrzeć poza starannie wykonaną kurtynę.

Jaka jest fabuła?

Bohaterowie to anime to grupa kolesi, którzy uważają się za nietykalnie fajnych. Bardzo ciężko pracują, aby być fajnymi, ale wiele błędów nowicjuszy, które popełniają przez cały czas, niweczy całą ich ciężką pracę. To banda kujonów, którzy zawsze próbują uchodzić za fajniejszych niż są. W anime ci faceci każdego dnia próbują zachowywać się fajnie, ale nie udaje im się to, co prowadzi do zabawnych sytuacji.

Anime Play It Cool Guys: oficjalne ogłoszenie

Play It Cool, Guys Kokone Nata jest adaptowane do serii anime. Wkrótce zostanie wyemitowany w TV Tokyo w Japonii przez drugi sezon. Wcześniej zaprezentowano nowy film promocyjny i key visual, zaprezentowano nowego członka obsady oraz najnowszy motyw otwierający „Warau na!” („Nie śmiej się!”) autorstwa syudou zostało ujawnione. Nową postacią jest Shirakawa, który jest redaktorem Motoharu. Ayako Kawasumi użyczy swojego głosu w tej roli. Hełmy Chiaki Kon Bawcie się dobrze, chłopaki. Jest to produkcja Studio Pierrot. Masato Nakayama skomponował muzykę, Eri Taguchi zaprojektował postacie, a Makoto Uezu napisał scenariusz do serialu.

Play It Cool Guys Anime: Data premiery

Pierwszy odcinek anime zostanie wyemitowany 2 stycznia 2023 r. Program jest również transmitowany na żywo w Crunchyroll. Mimo że historia zaczęła się od przygód postaci w minirozdziałach, główna obsada nadal wchodzi w interakcje i spędza na niej czas. Historia pozostaje ekscytująca i zabawna. Błędy, które popełniają, pokazują, że są ludźmi, jak picie z niewłaściwego końca giętkiej słomki lub niewciśnięcie przycisku na światłach. Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź ponownie później.

źródło: Zespół redakcyjny harajuku.pl