Firma Pokémon Company International opublikowała najnowsze rozszerzenie do bestsellerowej gry karcianej Pokémon Trading Card Game, Scarlet & Violet — Paldea Evolved, które dostępne jest u biorących udział w programie sprzedawców detalicznych na całym świecie.

Dzięki Scarlet i Violet — Paldea Evolved, Trenerzy mogą walczyć z większą liczbą Pokémonów ex, które mają wysokie HP, a także silne ataki i zdolności, ale tracą dwie karty nagrody, gdy zostaną znokautowane. Slowking, Forretress i Dedenne pojawiają się w nowym rozszerzeniu jako Tera Pokémon ex i widnieją na ilustracjach full-art, co podkreśla ich unikalne krystaliczne cechy. Ponadto karty ilustrowane rzadkich Pokémonów i specjalne karty ilustrowane rzadkich Pokémonów w grze Scarlet & Violet — Paldea Evolved zawierają alternatywne style graficzne, co pozwala Trenerom zbierać karty, które w unikalny sposób podkreślają cechy osobowości lub ewolucje każdego Pokémona.

Rozszerzenie Scarlet & Violet—Paldea Evolved jest już dostępne w pakietach rozszerzonych, pakietach Elite Trainer Box i kolekcjach specjalnych u sprzedawców detalicznych biorących udział w programie.

źródło: pl.ign.com