Zgodnie z informacją przekazaną na początku zeszłego miesiąca, już niedługo do gry One Piece Odyssey zawita rozszerzenie fabularne. Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia ILCA postanowili nie trzymać dłużej graczy w niepewności.

Oficjalnie ogłoszono, że DLC „Reunion of Memories” ujrzy światło dzienne dokładnie 25 maja 2023 roku, czyli za dwa tygodnie.

Z udostępnionych informacji wynika, że załoga Słomianych Kapeluszy będzie musiała powrócić na wyspę Waford, oraz do świata Memorii. Czeka na nich bowiem nowa antagonistka, która pod pewnym względem przypomina poznaną niedawno Lim.

Tym razem gracze znowu przeniosą się do wspomnień z Alabasty. Jednak, powrót do realnego świata stanie się niemożliwy. Przygotujcie się na szalone przygody i starcia z nowymi wrogami.

Nowa gra RPG w świecie popularnej mangi i anime ONE PIECE, stworzona dla uczczenia 25. urodzin serii!

Słynny pirat Monkey D. Luffy, znany jako Luffy Słomiany Kapelusz, razem ze swoją załogą Słomianych Kapeluszy płynie przez Nowy Świat w poszukiwaniu kolejnej wyspy, na której przeżyje przygodę.

Jednak ich podróż przerywa sztorm, a statek rozbija się. Bohaterowie trafiają na tropikalną wyspę otoczoną przez szalejące bez przerwy burze…

Na oddzielonego od reszty grupy Luffy’ego czeka nowa, wspaniała przygoda. Musi odszukać przyjaciół i opuścić wyspę!

Czekają na nich niebezpieczni nowi wrogowie, potworne siły natury i inne niespodzianki!Graj różnymi członkami Słomianych Kapeluszy w klasycznym tytule RPG osadzonym w świecie popularnego anime ONE PIECE!

 Gra One Piece Odyssey trafiła na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i PC dokładnie 13 stycznia 2023 roku.

źródło: ign.com