Od kilku dni w polskich kinach gości film anime One Piece Film: Red. Już niedługo w ręce graczy zostanie oddana także nowa gra należąca do tego pirackiego uniwersum.

Przedstawiciele firmy Bandai Namco i studia ILCA podzielili się nową zapowiedzią produkcji o tytule One Piece Odyssey. Poniższe wideo przedstawia wątek Water 7 pochodzący z oryginalnej mangi autorstwa Eiichiro Ody. Wygląda na to, że nie zabraknie także znanych antagonistów np. Roba Lucciego.

W trakcie podróży Słomiani Kapelusze i ich kapitan, Monkey D. Luffy, zostają pochłonięci przez potężny sztorm i lądują na tajemniczej wyspie. Spotykają Lim i Adia, a także zdają sobie sprawę, że stracili większość swoich mocy. Postanawiają wybrać się w pełną przygód podróż po legendarnej wyspie Waford. Przezwyciężanie zagrożeń i odkrywanie tajemnic Wafor wydaje się jedynym sposobem na kontynuowanie ich przygody i ponowne wypłynięcie w morze.

Cechy gry

  • TAJEMNICZA WYSPA – odkryj legendarną wyspę Waford i poznaj historię jej mieszkańców, Lim i Adia. Czekają na ciebie nieznane potwory i zagadkowe ruiny, a także zupełnie nowy scenariusz i fabuła w świecie ONE PIECE
  • ZJEDNOCZENI SŁOMIANI – pokonaj nowych przeciwników, odkryj tajemnice i przeżyj przygodę z ulubionymi Słomianymi Kapeluszami! Poza Luffym możesz grać jako Zoro, Nami, Usopp, Sanji, Chopper, Robin, Franky i Brook!
  • RPG W ZASKAKUJĄCYM ŚWIECIE ONE PIECE – sprawdź zadania i podziemia w świecie ONE PIECE. Ciesz się tym, co kochasz w grach RPG, ale z ulubionymi postaciami i światem ONE PIECE.

Gra One Piece Odyssey trafi na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 i PC już 13 stycznia 2023 roku.

źródło: pl.ign.com