Fani Nanatsu no Taizai już niedługo otrzymają możliwość zanurzenia się w uniwersum serii jak nigdy wcześniej! Zapowiedź otrzymała gra The Seven Deadly Sins: Origin, która umożliwi bogatą eksplorację oraz nowy wątek fabularny.

Na horyzoncie wyłoniła się nowa gra bazująca na serii The Seven Deadly Sins! Za produkcję o podtytule Origin odpowiedzialna będzie firma Netmarble, czyli autorzy mobilnego The Seven Deadly Sins: Grand Cross. Zapowiedziana właśnie gra ma być rozbudowanym RPG z otwartym światem, które przedstawi nam nowego protagonistę oraz oryginalny wątek fabularny.

Deweloperzy póki co nie ujawnili zbyt wielu szczegółów na temat nadchodzącego tytułu. Póki co wiadomo tyle, że Origin będzie oferować szeroką eksplorację oraz wiele grywalnych postaci znanych z anime oraz mangi. Pojawił się również pierwszy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:

Data premiery gry póki co pozostaje niewiadomą. Wiemy jednak, że – podobnie jak Genshin Impact – tytuł ukaże się zarówno na komputerach osobistych i konsolach jak i na urządzeniach mobilnych.

 

źródło: Comicbook /  tłumaczenie: mush.pl