Na początku tego października wystartował drugi sezon serii anime Spy x Family. Jednak, już wkrótce w ręce fanów tego tytułu zostanie oddana dodatkowa dawdka przygód rodziny Forgerów.

Firma TOHO podzieliła się nowym zwiastunem filmu anime o tytule SPY x FAMILY CODE: White. Produkcja ta wejdzie do japońskich kin dokładnie 22 grudnia 2023 roku.

Film anime przedstawi zupełnie oryginalną historię, nie pochodzącą z mangi Spy x Family. Jednak, twórca tego tytułu, Tatsuya Endō, nadzoruje prace nad scenariuszem kinowego projektu.

Opis serii: To historia szpiega o pseudonimie Zmierzch, który otrzymuje zadanie dotarcia do szefa wrogiej organizacji, Donovana Desmonda. Aby tego dokonać zakłada fikcyjna rodzinę. Adoptuje córkę, którą zapisuje do elitarnej szkoły, w której uczy się dziecko Desmonda. Zmierzch nie ma pojęcia, że jego przybrana żona to tak naprawdę zabójczyni do wynajęcia, a zaadaptowana córka potrafi czytać w myślach.

Za powstanie animowanej wersji odpowiadają cenione studia: WIT (Attack on Titan) i CloverWorks. Pierwszy sezon dostaliśmy w kwietniu 2022 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony widzów z całego świata. Druga seria wystartowała w październiku 2023 roku.

Na obecny moment nie wiadomo, czy film kinowy pojawi się także w Polsce. Mając jednak na uwadze ostatni trend, panujący w naszym kraju, istnieje ku temu spore prawdopodobieństwo. Kiedy tylko pojawią się jakiekolwiek informacje w tym temacie, od razu je wam przekażemy.

źródło: ign.com